CUMHUR ODASI’NDA MAHŞERİ KALABALIK

HARRAN’DA SEÇİMİN NABZI “CUMHUR ODASINDA” ATIYOR

CUMHUR ODASI’NDA MAHŞERİ KALABALIK


Harran Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Mahmut Özyavuz, seçim çalışmalarını gündüz sahada, iftar sonrası ise Cumhur Odası’nı dolduran yüzlerce hemşerisiyle sürdürüyor.

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz da Cumhur Odası’ndaki buluşmalara katılarak, halkla kucaklaşıyor. Bugün dünyada istikrar yokken güçlü Türkiye’nin güçlü iktidarın bulunduğundan söz eden İbrahim Özyavuz, “Türkiye’de güçlü bir Cumhur İttifakı var. Cumhurbaşkanımız ve ona koşulsuz, şartsız destek veren Genel Başkanımız var” dedi.

Türkiye Yüzyılında yapılacak bütün projelerin cumhur ittifakı ile Harran’da hayat bulacağını belirten İbrahim Özyavuz, MHP’li başkan Mahmut Özyavuz’dan önceki belediye başkanı döneminde yapılan hizmetler ile sonrasında yapılan hizmetlerin mukayese edilmesini istedi.

Konuşması sık sık halkın yoğun tezahürat ve alkışlarıyla kesilen Milletvekili İbrahim Özyavuz, “Bu memlekete fikri sabit olanların yapacak bir şeyi yok. Mukayese yaptığımızda Harran’da yapılan hizmetler gözler önünde. Harran’da bir belediye başkanı var köylerde parke taşı yaptığını söylüyor” diyerek, şöyle devam etti:

“Şimdi ben soruyorum kaç köyde parke taşı yapılmış, kaç metrekare yapılmış. Bunun hesabını yapın. Ben şöyleyim yorulmayın toplamda 10 bin metrekare parke taşı yapmışlar. MHP’li belediye başkanı ile bu miktar kat kat artmış ve 1 milyon 400 bin metrekera parke taşı yapılmış. Sadece yol ya da parke taşı döşeme değil, geçmişte ne yapılmış, sonrasında neler yapılmış? Hepsini tek tek kıyaslayın oyunuzu öyle kullanın.”

Milletvekili İbrahim Özyavuz, “Bir olmamız, ilçemizin geleceğini birlikte tayin etmemiz lazım” diyerek, 31 Mart günü mutlaka sandık başında olunmasını istedi.

Cumhur Odası’ndaki halka hitap eden Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Mahmut Özyavuz ise tarafsız ve adaletli hizmet anlayışına vurgu yaptı.

Belediyenin kasasına giren her kuruşun halka hizmet olarak değerlendiğinin altını çizen, oy veren ya da vermeyen ayrımı yapmadan hayata geçirdiği projelerden söz eden Mahmut Özyavuz, “Bir yere hizmet götürürken, diğer yere siyasi çıkarlarla hizmet götürmemek benim karakterim ve ailemden aldığım siyasi ahlakla bağdaşmaz. Halk arasında hizmet ayrımı yapmak kul hakkına girmektir. Hepimiz biliyoruz ki kul hakkına girmenin Allah katında da affı yoktur” dedi.

Mahmut Özyavuz, her gün Cumhur Odası’nı hınca hınç dolduran hemşerilerine teşekkür ederek, “Gönül verdik gönülden sevildik. Zafer inananların olacaktır. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Şükürler olsun ki; ilk hizmet dönemimde halkımızın gönlüne girdik, bu dönem yüreklere kazınacağız” diye konuştu.