Eyyübiye’de hizmet molası bitiyor

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci:

“Eyyübiye’de hizmet molası bitiyor”

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Eyyübiye Kurucu Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi Başkan Adayı Mehmet Ekinci, hizmet molasının 31 Mart günü sona ereceğini belirterek, tüm hedeflerinin Eyyübiye’nin yeniden refaha kavuşması olduğunu söyledi.

Seçim bürosu açılışları mitinge dönüşen, geniş kitlelere hitap eden kanaat önderleri başta olmak üzere halktan en fazla destek gören aday olarak öne çıkan Mehmet Ekinci, mahalle toplantılarında adeta gövde gösterisi yapıyor. Bütün bunların Eyyübiye’nin değişime hazır olduğunu gösterdiğini belirten Ekinci, kendisine destek veren tüm hemşerilerine teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi’nin gücüne güç katan Ekinci, başta çöp kokusu olmak üzere Eyyübiye’nin ihmal edilmiş tüm sorunlarını çözmeye hazır olduklarını, ekibi ile birlikte ilçenin her sorununa ayrı proje ürettiklerini ifade etti.

Ekinci, “21. yüzyılda yaşıyoruz. Uzaya bile çıktık ama bu çöp kokusu devam ediyor. Bu ayıp bize yeter. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Mehmet Kasım Gürpınar da söz verdi biz de veriyoruz. Eyyübiye çöp kokmayacak. Eyyübiye Urfa’nın çöplüğü değildir” dedi.

“Eyyübiye’de hizmet molası bitiyor” diyerek, katıldığı her platformda anlattığı projeleriyle halkın teveccühünü gören Mehmet Ekinci, 31 Mart’ta başlayacak ahlaklı belediyecilik dönemini halkın heyecanla beklediğini söyledi.

Ekinci, “Eyyübiye beni ben Eyyübiye’yi tanıyorum. Göreve başladığımızda öncelik sırasına göre Allah’ın izniyle hepsini tek tek çözeceğiz. Siyaseti halka hizmet için araç olarak gören bir anlayışla hizmetlerimizle asla ayrım yapmadık yapmayacağız ” dedi.

Oldukça iddialı ve kararlı olduğu gözlenen Mehmet Ekinci, şunları kaydetti:

“Gönülden gönüle bir yol var biz o yolda yürüyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan, Yeniden Refah’a kavuşmak için gün sayan hemşerilerimizle seçime kadar yılmadan, yorulmadan, Eyyübiye’nin refah geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte başaracağız.”