HARRAN’DA MEHMET ÖZYAVUZ’DAN “BÜYÜK BİRLİK” ŞOV

HARRAN’DA MEHMET ÖZYAVUZ’DAN “BÜYÜK BİRLİK” ŞOV

Büyük Birlik Partisi Harran Belediye Başkan adaylığını açıkladığı günden itibaren halkın sevgi ve desteğiyle seçimin kaderini belirleyen Mehmet Özyavuz, 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala gücüne güç katmaya devam ediyor.

Sadece adayı olduğu partinin mensuplarından değil, AK Parti ve MHP başta olmak üzere her görüşten Harranlının destek verdiği Mehmet Özyavuz, geçtiğimiz günlerde ilçeyi ziyaret ederek, halkla buluşan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin de takdirini aldı.

Mustafa Destici’nin, gövde gösterisine dönüşen ve binlerce kişinin sevgi tezahüratlarıyla gerçekleşen buluşmanın ardından partisinin adayı Mehmet Özyavuz’u tebrik ederek, “Belediye Başkanlığı şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dediği öğrenildi.

Ömrünün tam tamına 40 yılını Harran’a hizmet için geçiren, muhtarlıktan il encümen üyeliğine ve belediye başkanlığına kadar her alanda hemşerileri için gecesini gündüzüne katan Mehmet Özyavuz, “Genel Başkanımız Sn. Mustafa Destici’yi coşku ve sevgiyle karşılayan Harran’lı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bu birlik göstermiştir ki; 31 Mart seçimin sonucu bellidir. Kazanan halkımızın “Büyük Birliği” olacaktır” dedi.

Hane ziyaretleri ve birebir görüşmelerle projelerini halka anlatmaya devam eden Mehmet Özyavuz, “Bizi yürekten kucaklayan, hanelerinde konuk eden vefalı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Harran, bu “büyük birlik” ile 31 Mart’ta tarih yazacak” mesajı verdi.