MEYDAN MAHALLESİ’NE “HANIM ELİ” DEĞECEKMUHTAR ADAYI FEHİME BEZİRGAN’A BÜYÜK SEVGİ


Birecik ilçesi Meydan Mahallesi muhtarlığına aday olan Fehime Bezirgan seçim çalışmalarını birebir görüşmeler yaparak sürdürüyor. Gittiği her yerde sevgiyle karşılanan Bezirgan, ilçe sakinlerinin beklentileri ve taleplerine ilişkin tüm konularda yetkili merciler nezdinde takipçi olacağı sözünü verdi.


Girişimi ve başarılı bir iş kadını olmanın yanı sıra, çevresinde yardımseverliği, girişkenliği ve sosyal ilişkilerdeki uyumu ile tanınan evli ve üç çocuk annesi Fehime Bezirgan, mahalleyi karış karış gezerek, göreve geldiğinde yapacağı hizmetleri anlatıyor.

Birecik sahilindeki Hanımeli Kafe'nin başarılı işletmecisi ve aynı zamanda Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı olan Fehime Bezirgan, mahalleye yeni bir nefes ve soluk getirmek için çıktığı yolda, kendisine gösterilen destek için tüm mahalle halkına teşekkür etti.

6 Şubat depreminde işyerini depremzedelere açan, şehitler için mevlit okutan, nerede yardıma ihtiyaç duyan kişi varsa onun yanında yer alıp, sorunlarının çözümü için tüm ilgili mercileri harekete geçirmesiyle halkın sempatisini kazanan Fehime Bezirgan, her yaş grubundan bireylerin gönlünde yer ediniyor.

Gerek iş dünyasında, gerekse aile değerlerine verdiği önemle sevgi ve sempati kazanan Fehime Bezirgan, girişimci ruhu ve toplum odaklı projeleriyle mahalleyi daha yaşanabilir kılma kararlılığına vurgu yapıyor.

Mahalle halkının yanı sıra Girişimci Kadınlar Derneği üyelerinden de büyük destek gören Fehime Bezirgan, sadece seçimden seçime değil, Meydan Mahallesi halkının her zaman, ihtiyaç duydukları her an yanlarında olacağını söyledi.