Pınarbaşı, Gönül Alıyor, Gönüllere Giriyor

PINARBAŞI HEP SAHADA

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ PINARBAŞI:
“HALKIMIZIN TÜM BEKLENTİLERİNİN TAKİPÇİYİM”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. M. Faruk Pınarbaşı, hafta sonunu Şanlıurfa merkez, seçim bölgesi Birecik ve Halfeti ilçelerinde geçirdi. Halkla buluşan, irtibat ofisinde ziyaretçilerini ağırlayan, mahalle gezileri ile halkı dinleyen, taziye ziyaretleri yapan Pınarbaşı, devam eden hizmetleri de yerinde inceleyerek, ilgililerden bilgi aldı.

Milletvekili Pınarbaşı, ilçede devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, ilgililerden bilgi aldı. Çalışmaların bir an önce tamamlanmasını isteyen Pınarbaşı, asfaltın ardından çevre düzenlemesinin de hızla bitirileceğini ifade etti.

Sadece Birecik merkezde değil tüm mahallelerde ihtiyaç duyulan noktalarda asfaltlama çalışmaları yapılacağını bildiren Pınarbaşı, çalışmalar sırasında halka verilen rahatsızlığın da farkında olduklarını belirterek, biraz daha sabır diledi.

Kanalizasyon, arıtılmış içme suyu, yağmur suyu drenaj kanalları gibi altyapı hizmetlerinin doğal olarak trafiği aksattığının farkında olduğunu belirten Pınarbaşı, çalışmalar tamamlandığında Birecik ilçesinin bir başka görsel şölen sunacağını vurguladı.

Fırat’ın incisi Birecik’in tüm sorunlarının ve beklentilerinin takipçisi olduklarını belirten Pınarbaşı, “Halkımız rahat olsun biz gece gündüz sahadayız. Halkımızın yaşam kalitesini artırmak, ilçemizin turistik değerini yükseltmek ve daha mutlu bir Birecik için devletimizin tüm imkanları halkımızın hizmetindedir” dedi.

Pınarbaşı, Eski Hastane Caddesi Meydan Mahallesi'nde bulunan sokakta meydana gelen elektrik tellerinden kaynaklanan yangına ilişkin yerinde incelemelerde de bulunarak, sorunun çözümüne ilişkin destek sözü verdi. İlgili kurumlarla görüşme yapan Pınarbaşı, halkın can ve mal güvenliğinin her zaman öncelikleri olduğuna dikkati çekti.

Halfeti ve Birecik ilçelerindeki ziyaretlerinin yanı sıra irtibat ofisinde de konuklarını ağırlayan Milletvekili Pınarbaşı, “Seçimden önce halkımıza her zaman her an ulaşılabilir olacağımızın sözünü vermiştim. Başta Birecik ve Halfeti olmak üzere Şanlıurfa’mızın tüm beklentilerine cevap verme çabasındayız” diye konuştu.

Yaptığı ziyaretlerle gönül alan, gönüllere giren Milletvekili Pınarbaşı, Halfeti ilçesinin yetiştirdiği şair Mehmet Sami Açar ile de bir araya geldi. Yazar Açar, Pınarbaşı’na son kitabını imzalayıp takdim ederken, sanata ve sanatçıya verdiği değerden dolayı tebrik etti.