Milletvekili Pınarbaşı’nın Yeni Yıl Mesajı

Vekil Pınarbaşı’nın Yeni Yıl Mesajı
“Yeni yıla Türkiye Yüzyılı’nın verdiği sinerjiyle giriyoruz”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. M. Faruk Pınarbaşı, “bir yılı daha geride bırakırken, insanlık ve milletimiz için daha iyi, daha güzel, daha huzurlu, daha müreffeh bir yıl olması” temennisinde bulundu.

Pınarbaşı, yayınladığı mesajında, yeni yıla Türkiye Yüzyılı vizyonunun verdiği sinerji, heyecan ve daha güçlü Türkiye hedefiyle girdiklerini belirterek, “Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken 2024 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz. Yeni ve daha büyük başarılar elde edebilmek için hepimizin milli heyecan ve ruhla daha çok çalışması gerekmektedir” ifadelerine yer verdi.

2024’ün tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını dileyen Pınarbaşı, “Miladi yıl değişimlerini, aynı zamanda bir muhasebe ve murakabe vesilesi olarak görüyoruz. Değerli halkımızdan Türkiye’nin AK Parti iktidarıyla nereden nereye geldiğini bir kez daha düşünmesini diliyorum. Bunu düşündükleri takdirde geleceğe daha çok umutla bakacaklarına inanıyorum. Gerek demokrasi gerekse kalkınma anlamında elde edilen başarıların hiçbiri tesadüf değildir. Dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki büyük ve güçlü Türkiye hedefi ile yeni yıla Türkiye Yüzyılı’nın verdiği sinerji ve heyecanla giriyoruz” diyerek, şöyle devam etti:

“Bu duygularla geride bıraktığımız 2023’ü uğurluyor, 2024’te milletimizin her bir ferdine ve tüm insanlığa barış, huzur, refah ve esenlik dolu bir yıl olacağına inanıyorum. 2024’ün
milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyor, Şanlıurfalı hemşerilerimin ve milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, selam, sevgi ve saygılar sunuyorum."