İSMAİL ÇÖLKESEN PR AJANS KAPILARINI AÇTI

Bölgenin ilk ve tek PR Ajansı

İSMAİL ÇÖLKESEN PR AJANS KAPILARINI AÇTI


Şanlıurfa / Günümüzde sadece satışlarını artırmak ve rakiplerin önüne geçmek isteyen özel şirketler için değil tüm resmi kurumlar ile belirli bir kitleye hitap eden bütün kişi ve kuruluşlar için ihtiyaç olan PR hizmetleri artık Şanlıurfa ve çevre illerine de ulaştırılacak.

Şanlıurfalı gazeteci İsmail Çölkesen tarafından kurulan bölgenin ilk ve tek PR Ajansı (Public Relations – Halkla İlişkiler), şirketi kapılarını açtı.

Kentin merkezi konumundaki Haliliye ilçesinde şirketini faaliyete geçiren ancak, pandemi koşulları kapsamında açılış yapmayan İsmail Çölkesen, amacının öncelikle Şanlıurfa, ardından diğer çevre il ve ilçelere kurumsal anlamda PR hizmeti vermek olduğunu bildirdi.

Kentin medya sektöründe saygın bir yer edinen İsmail Çölkesen, PR hizmetinin sadece özel şirketler için değil tüm resmi kurumların, siyasetçilerin, derneklerin, sosyal yardım kuruluşlarının, meslek örgütlerinin, sanatçıların, kısaca belirli bir kitleye hitap eden tüm kişi ve kuruluşların ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Marka imajının hedef kitleye en iyi şekilde yansıtmanın yolunun PR hizmetinden geçtiğini vurgulayan Gazeteci İsmail Çölkesen, günümüzde, hemen her sektörde herhangi bir markanın rakiplerinden bir adım öne geçmesinin ise yine iyi bir PR hizmeti ile mümkün olabileceğini kaydetti.

Çölkesen, sektördeki deneyiminin yanı sıra işbirliği yaptığı profesyonel iş ortaklarıyla vereceği PR hizmetinin, kurumsal haberlerin basın dilinde hazırlanmasından promosyona kadar tüm tanıtım hizmetlerini kapsadığını belirtti. Çölkesen, girdiği bu yolda kendisine manevi destek veren dostlarına da teşekkür ettiğini söyledi.

İsmail Çölkesen, resmi açılış pandemi kapsamında yapamadıklarını ancak, şirketinin kapılarının sadece müşterilerine değil, tüm dostlarına ve halka açık olduğunu sözlerine ekledi.